Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Deri në 30% zbritje për rezervimet deri në 31 Janar
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Miraggio Thermal Spa Resort-Halkidiki

Description

Miraggio Thermal Spa 5* Resort-Halkidiki ndodhet në gadishullin Kassandra. Hoteli është i ndërtuar në stilin amfiteatrik dhe përmabn një port me jahte, dhoma shumë komode, bare, restorante, një qëndër spa dhe shërbime të klasit të lartë, si dhe pishinë me ujëra termale.

Shërbimi: Pension i Plotë = Mëngjes, Drekë, Darkë (pa pije)


► OFERTË: Deri në 30% zbritje për rezervimet deri në 31 Janar

 Mundësi anullimi 100% deri në 1 muaj para nisjes!! 

KËRKONI OFERTË SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Dhome konference
 • Pishine  
 • Internet  
 • Bar        
 • Restorant
 • Aktivitete sportive
 • Muzike live
 • Aktivitete per femije
 • Plazh privat
 • Marine
 • Spa
 • Sauna
 • Doktor
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Parkim

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tv satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 •  Comfort 9.4
 •  Facilitete 9.2
 •  Stafi 9.1
 •  Vlera per kosto 8.2
 •  Wifi falas 9.8
 •  Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mëngjes, Drekë, Darkë

Pishina

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price