Molfetta Beach Hotel Korfuz 3*

+355 4 2 420 892

Molfetta Beach Hotel Korfuz 3*

Molfetta Beach Hotel Korfuz 3* - Mengjes + Darke
Sipas ofertes 0

Description

 

Molfetta Beach Hotel 3 * nje resort i vendosur ne qytetin e bukur te  Korfuzit, Greqi. Resorti ofron pushime relaksuese duke iu dhuruar nje pamje te mbrekullueshme te detit.

Distanca:

 • Nga Aeroporti i Korfuzit 8 Km
 • Nga Porti Korfuzit 6 Km
 • Na plazhi Dassia 4 Km
 • Plazhi Ipsos 5 Km

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete te hotelit:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Masazhe
 • Tarrace
 • Kopesht
 • Sherbime pastrimi
 • Makina me qera
 • Pamje nga deti
 • Recepsion 24 ore
 • Sporte ne uje
 • Menu per femije
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minifrigorifer
 • Kasaforte

Vleresime:

 • Holidaycheck 4.7/6
 • Tripadvisour 4.0/ 5
 • Booking 7.9/10

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi falas
 • Parkim pa pagese
 • Lejohen kafshet shtepiake me kerkese.

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Pije
 • Masazhe (me pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/01/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes Select