Natyral Razma Hotel Resort

+355 4 2 420 892

Natyral Razma Hotel Resort

Natyral Razma Hotel Resort - Mengjes dhe kafe
Fillon nga: 49

Description

Natyral Razma Hotel Resort,ndodhet ne Razëm 40 km nga Shkodra dhe ofron pishine, sauna, kuzhine tradicionale, park per femije dhe aktivitete malore.

SHIJA E VJESHTËS

Të  zjarrta , të  zbehta, të errta, të verdha, të vogla, të njoma, të thata, të ndryshme … shkëputen ngadalë … me mall… nga degëzat.

Dhe qielli, dhe toka, dhe pullazet kapërthehen të  gjitha në një lojë  të madhe… në lojën e ngjyrave!

Dhe vijnë këpurdhat, gështenjat, lajthijat, arrat …  zjarri i ngrohtë … dhe njerëzia  dalin së bashku… e ndjejnë  sa e bukur është vjeshta!


1 natë/2ditë dhe 2 netë/3ditë                        

 • Pija e Mirëseardhjes: Një Thanak me Thana Mali në Barin “Luleborë”
 • Akomodimi ne dhomë 2-she në Atmosferë Vjeshte
 • 1 Darkë e Vjeshtës: 3 pjata menu të shërbyera në Restorantin “Fjolla”
 • Mëngjeset e Vjeshtës: Bukë gruri, bukë kallamoqe apo misri, reçel manaferre, reçel dardhe, reçel fiku, mjaltë , qumësht lope organik, qumësht i pasterizuar, djathë lope i përzier me deleje, gjalpë lope i përzier me deleje, vezë te ziera, sy dhe omletë, salçiçe, drithëra me fije kallamoqi, drithëra me çokollatë, drithëra me fara, drithëra me tërshere, lëng pjeshke, dardhe dhe portokalli, kafe filtër, ujë.
 • Ditën e Shtunë pas orës 22.00 – Një Festë me Zjarr Bubulak në Verandën e Resortit “Hija e Maleve”, Verë të Nxehtë (brûlée),  Arra/ Gështenja të Pjekura/ Fiq të Thatë
 • Të nesërmen: Shëtitje mes Ngjyrave, të shoqëruar me Guidë
 • Pushim & Not & Sauna ne Pishinën e Mbyllur “Mrizi i Zanave” 
 • Lojra Tavoline, Shah, Tavëll, Letra me njëri-tjetrin në Verandën “Lulet e Verës”
 • 1 Film për Fëmijët në Qendrën e Kreacionit “Vallja e Yjeve”

E VLEFSHME NGA 08TETOR-22DHJETOR   (E premte &E shtunë)

ÇMIMI I PAKETËS   1 NATË/2 DITË 

49EUR/PËR PERSON NË DHOME 2-SHE /GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR

64EUR/PËR PERSON NË DHOME TEKE/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR

BËNI KËRKESË..

ÇMIMI I PAKETËS   2NETE/3DITË

79EUR/PËR PERSON  NË DHOME 2-SHE /GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR

109EUR/PËR PERSON  NË DHOME TEKE/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR

BËNI KËRKESË..

EXTRA: Mundësi për piknik me shporta dhe biçikleta në natyrë. Pikniku me produkte natyrale

 


Facilitete:

 • Pishine dimerore
 • Restorant
 • Bar
 • Tarrace
 • Ngrohje qendrore
 • Kopesht
 • Bicikleta me qera
 • Wifi
 • Parkim
 • Sauna
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije

Dhomat:

 • Tv satelitor
 • Minibar
 • Dush
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Kanale Tv
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price