Nausicaa Village Resort

+355 4 2 420 892

Nausicaa Village Resort

Nausicaa Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur rreth 9 km larg nga Soverato, Itali. Sherbimi ne hotel eshte all inclusive per te gjithe te ftuarit.
Fillon nga: 392

Description

Nausicaa Village Resort, nje resort me 4 yje i vendosur rreth 9 km larg nga Soverato, Itali. Sherbimi ne hotel eshte all inclusive per te gjithe te ftuarit.

 • Vendodhja ne Sant'Andrea dello Jonio, Catanzaro, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 200 metra 
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra e qytetit Isca 2.5 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 65 kilometra

 NAUSICAA VILLAGE 3* - All Inclusive i limituarZbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 27 Maj - 3 Gusht dhe 25 Gusht -21 Shtator

7 nete, periudha 27 Maj - 22 Qershor

 • Cift:  €784
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €784
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €980
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 23 Qershor - 6 Korrik

 • Cift:  €966
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €966
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1204
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 Korrik - 3 Gusht

 • Cift:  €1134
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1134
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1421
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift:  €1666
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1666
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2079
  bëni kërkesë.

7 nete, periudha 25 Gusht - 7 Shtator

 • Cift:  €1134
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1134
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1421
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 21 Shtator

 • Cift:  €784
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €784
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €980
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2019:

NAUSICAA VILLAGE 3* AL INCLUSIVE E LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 11.99 vjec 3 - 11.99 vjec
27 Maj - 22 Qershor € 56 Falas € 28
23 Qershor - 6 Korrik € 69 Falas € 34
7 Korrik - 3 Gusht € 81 Falas € 41
4 - 24 Gusht € 119 Falas € 59
25 Gusht - 7 Shtator € 81 Falas € 41
8 - 21 Shtator € 56 Falas € 28

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 27 Maj - 3 Gusht dhe 25 Gusht -21 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec krevati per bebe paguhet 12 Euro per nate ku perfshihet edhe ushqimi per bebe ne dhome.
► I rritur (12 - 99.00 vjec) -30% zbrite.
► Akomodimi behet ne dhome katershe standarte.
► Pijet qe perfshihen: Pijet jooalkolie gjate gjithe dites ne barin e plazhit; kafe dhe kapucino deri ne oren 11:00.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Miniclub
 • Pishine per femije
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete
 • Recepsion 24 ore
 • Transferta
 • Pishine ne natyre
 • Pishine sezonale
 • Cadra plazhi
 • Shezllone
 • Klubi per femije
 • Muzike live
 • Aktivitete per te rritur dhe femije
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije
 • Tarrrace
 • Kopesht
 • Pamje

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma me hapsira te ndara - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Tharese flokesh

Vleresimet:

 • Holidaycheck 100%
 • Booking.com 8.5/10
 • TripAdvisor 4.0/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije  te limituara
 4. Wifi
 5. Parkim
 6. Lejohen kafshet shtepiake.(me kerkese)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Pije alkoolike
 4. Facilitete per femije (me pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2022 392€ / Fillon nga: Select