Nicotera Beach Village Resort

+355 4 2 420 892

Nicotera Beach Village Resort

Nicotera Beach Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne bregdetin Thyrrenic, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pijet dhe pushime relaksuese.
sipas ofertes 0

Description

Nicotera Beach Village Resort, nje resort me 4 yje i pozicionuar ne bregdetin Thyrrenic, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pijet dhe pushime relaksuese.

 • Vendodhja: Nicotera Marina, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Nicotera Marina 5 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 80 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Parkim
 • Wifi
 • Pishine
 • Aktivitete

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Minibar
 • Mini-kuzhine
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte falas dhe me pagese

Vleresimet:

 • HolidayCheck 5/6
 • Booking.com 8.1/10
 • TripAdvisor 4/5

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Wifi (pagese ekstra)

NICOTERA BEACH VILLAGE 4* - All Inclusive


7 nete, periudha 1 - 7 Shtator

 • Cift: €1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1330
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 22 Shtator

 • Cift: €812
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €812
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1015
  bëni kërkesë..

Tabela e cmimeve 2018:

NICOTERA BEACH VILLAGE 4* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 15.99 vjec 2 - 15.99 vjec
2 - 8 Qershor € 58 Falas € 29
9 - 15 Qershor € 63 Falas € 31
16 - 22 Qershor € 66 Falas € 33
23 - 29 Qershor € 78 Falas € 39
30 Qershor - 6 Korrik € 85 Falas € 43
7 - 20 Korrik € 91 Falas € 46
21 Korrik - 3 Gusht € 98 Falas € 49
4 - 10 Gusht € 116 Falas € 58
11 - 17 Gusht € 129 Falas € 64
18 - 24 Gusht € 120 Falas € 60
25 - 31 Gusht € 98 Falas € 49
1 - 7 Shtator € 76 Falas € 38
8 - 22 Shtator € 58 Falas € 29

 

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 

► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Taksative foshnjet 0-1.99 vjec €70/java ku perfshin: (krevatin e bebit, edhe cerdhe)
kjo pagese behet vetem ne hotel
► Akomodimi ne dhome standarte
► Ditet e hyrjes dhe daljes nga hoteli te lejueshme vetem diten e Shtune
 

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select