Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2*

+355 4 2 420 892

Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2*

Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2* - All inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2*

Description

Oasis Apartments Aparthotel Pieria 2* perbehet nga nje ndertese qendrore 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma komode, kuzhine dhe sherbime cilesore. Afer tij ndodhen taverna greke, dyqane, bare dhe restorante.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Wifi
 • Plazh me rere
 • Dyqane
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani

Dhomat::                                    

 • Kondicioner                                              
 • Dush                                                          
 • Ballkon/Tarrace                                  
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Ibrik
 • Kuzhine
 • Frogorifer
 • Tv satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes Dreke Darke
 • Pije
 • Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Pijet alkoolike
 • Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/09/2017 - 31/12/2022 0€ / sipas ofertes Select