Oceana Hotel 2*

+355 4 2 420 892

Oceana Hotel 2*

Oceana Hotel 2* - Mengjes + Darke
Sipas ofertes: 0

Description

Oceana Hotel, nje hotel me 2 yje i vendousur ne fshatin Neos Panteleimon, Pieria. Hoteli ofron sherbim mengjes dhe darke per te gjithe te ftuarit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Bar
 • Restorant
 • Parkim
 • Wifi
 • Menu per femije
 • Cadra plazhi
 • Shezllone

Dhomat:

 • Kasaforte
 • Telefon
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tv
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi FALAS
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Pije
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select