Ostuni Marina Village

+355 4 2 420 892

Ostuni Marina Village

Ostuni Marina Village, nje resort me 3 yje eshte i vendosur ne Ostuni, Itali rreth 5 minuta larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
Fillon nga: 735

Description

Ostuni Marina Village, nje resort me 3 yje eshte i vendossur ne Ostuni, Itali rreth 5 minuta larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja ne Lamaforca, Ostuni, Pulia, Itali,
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca dhe shkembor
 • Distanca nga qendra qytetit Brindizi 20 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i BRI Brindizi 33 kilometra

OSTUNI MARINA VILLAGE 3*-> All inclusive


Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 30 Qershor - 7 Shtator
► 25% zbritje rezervimet deri ne 15 Mars, akomodim midis 2 - 29 Qershor dhe 8 -21 Shtator

► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 2 - 29 Qershor dhe 30 Qershor - 21 Shtator

► 10% zbritje rezervimet deri ne 28 Qershor, akomodim midis 25 Gusht - 21 Shtator

7 nete, periudha 2 Qershor - 15 Qershor

 • Cift: €1470
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1470
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1834
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 16 - 29 Qershor

 • Cift: €1596
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1995
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 30 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: €1820
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1820
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2275
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €2044
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2044
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2555
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €2254
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2254
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2814
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht​​​​​​​

 • Cift: €2044
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2044
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2555
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 Shtator - 7 Shtator

 • Cift: €1820
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1820
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2275
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 14 Shtator​​​​​​​

 • Cift: €1596
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1995
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 - 21 Shtator​​​​​​​

 • Cift: €1470
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1470
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1834
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2019:

OSTUNI MARINA VILLAGE 3*-> All Inclusive
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 3 - 13.99 vjec
2 Qershor - 15 Qershor € 105 Falas € 52
16 - 29 Qershor € 114 Falas € 57
30 Qershor - 20 Korrik € 130 Falas € 65
21 Korrik - 3 Gusht € 146 Falas € 73
4 - 24 Gusht € 161 Falas € 80
25 - 31 Gusht € 146 Falas € 73
1 Shtator - 7 Shtator € 130 Falas € 65
8 - 14 Shtator € 114 Falas € 57
15 - 21 Shtator € 105 Falas € 52
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 30 Qershor - 7 Shtator
► 25% zbritje rezervimet deri ne 15 Mars, akomodim midis 2 - 29 Qershor dhe 8 -21 Shtator

► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 2 - 29 Qershor dhe 30 Qershor - 21 Shtator

► 10% zbritje rezervimet deri ne 28 Qershor, akomodim midis 25 Gusht - 21 Shtator
►I rritur i trete ne dhome -30 ulje.
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-2.99 vjec falas ne krevat me prinderit , per krevat bebi 12 EUR/ nata shtese.
► Akomodimi ne dhome Standarte

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Fitness
 • Parkim
 • Wifi
 • Pishine e brendshme
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije
 • Facilitete shtese per femije
 • Transferta
 • Spa
 • Qender trajtimesh per fytyre, trup
 • Qender masazhi
 • Pishine sezonale
 • Sherbime pastrimi
 • Kopesht
 • Menu speciale

Dhomat: ( Dhome standarte)

 • Banjo me dush ose vaske
 • Ballkon/Tarrace
 • Ajer te kondicionuar

Vleresimet:

 • Holidaycheck / 
 • Booking.com 7.4/10
 • Trip Advisor 3.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pije te limituara
 3. Pishine
 4. Parkim
 5. Wifi
 6. 1 Cader + 2 Shezllone per dhome

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake
 4. Taksat
 5. Facilitete shtese per femijet( 0 -2.99 vjec) 12 EUR / Nata
 6. SPA, masazhe , trajtime me pagese ekstra
 7. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2022 735€ / Fillon nga: Select