Parga Beach Resort Parga

+355 4 2 420 892

Parga Beach Resort Parga

Parga Beach Resort Parga - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Parga Beach Resort Parga ofron nje game te gjere sherbimesh, dhoma komode dhe sporte uji per te gjithe vizitoret qe duan te kalojne pushime te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Kend lojrash
 • Pastrim kimik
 • Spa
 • Palester
 • Sherbim dhome
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant
 • Sporte uji

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 9.1
 •  Comfort 9.1
 •  Facilitete 8.9
 •  Stafi 9.3
 •  Vleresimi per kosto 8.5
 •  Wifi falas 9.2
 •  Vendodhja 9.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select