Popilia Country Resort

+355 4 2 420 892

Popilia Country Resort

Popilia Country Resort eshte nje resort me 4 yje i vendosur ne koder larg detit dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te gjirit te Sant'Eufemise.
sipas ofertes 0

Description

Popilia Country Resort eshte nje resort me 4 yje i vendosur ne koder larg detit dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te gjirit te Sant'Eufemise.

 • Vendodhja: Maierato, Kalabri, Itali
 • Distanca nga plazhi 20 minuta.
 • Distanca nga qendra e qytetit Pizzo 6 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF 33 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Spa
 • Pamje

Dhomat:

 • Banjo me dush ose vaske
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte.
 • Minibar
 • Ajer te kondicionuar
 • Thares flokesh
 • WiFi falas
 • Kasaforte

Vleresimet: 

 • Holidaycheck 100%
 • Booking.com 8.9/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi
 5. Parkim

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake (pegese ekstra)
 4. Spa

POPILIA COUNTRY RESORT 4* - tre vakte pa pije


7 nete, periudha 22 Gusht - 15 Shtator


7 nete, periudha 16 -30 Shtator


7 nete, periudha 1 Tetor - 23 Dhjetor


Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

POPILIA COUNTRY RESORT 4* Mengjes, Dreke, Darke pa pije
*Cmimet per 1 person/nata - vetem per te rritur
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
4 Janar - 31 Maj € 99 nuk lejohen nuk lejohen
1 -30 Qershor € 109 nuk lejohen nuk lejohen
1 Korrik - 9 Gusht € 119 nuk lejohen nuk lejohen
10 - 21 Gusht € 138 nuk lejohen nuk lejohen
22 Gusht - 15 Shtator € 119 nuk lejohen nuk lejohen
16 -30 Shtator € 109 nuk lejohen nuk lejohen
1 Tetor - 23 Dhjetor € 99 nuk lejohen nuk lejohen

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 4 Janar - 23 Dhjetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Sherbimi ne plazh I mundshem nga 15 Maj - 2 Tetor pagesa 15 Euro per dite.
► Akomodimi ne dhome standarte
► Nuk perfshihen pijet.

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select