Porto Kaleo Resort

+355 4 2 420 892

Porto Kaleo Resort

Porto Kaleo Resort ndodhet 350 metra larg nga plazhi Cutro, Kalabri. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim relaksues.
Fillon nga: 448

Description

Porto Kaleo Resort ndodhet 350 metra larg nga plazhi Cutro, Kalabri. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje qendrim relaksues.

 • Vendodhja ne Steccato Di Cutro, Catanzaro, Kalabri.
 • Distanca nga deti 350 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Capo Rizzuto 15 kilometra
 • Distanca nga aeroporti 75 i SUF Lamecia 75 kilometra

PORTO KALEO RESORT 4* - All Inclusive i limituarZbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 30 Mars, akomodim midis 26 Maj - 21 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 26 Maj - 21 Shtator

7 nete, periudha 26 Maj - 22 Qershor

 • Cift: € 896
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 896
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1120
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 23 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: € 1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1330
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: € 1274
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1274
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1589
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: € 1582
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1582
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1974
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift: € 1274
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1274
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1589
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 9 Shtator

 • Cift: € 1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1330
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 - 21 Shtator

 • Cift: € 896
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 896
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1120
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2019:

PORTO KALEO RESORT 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 11.99 vjec 3 - 11.99 vjec
26 Maj - 22 Qershor € 64 Falas € 32
23 Qershor - 20 Korrik € 76 Falas € 38
21 Korrik - 3 Gusht € 91 Falas € 45
4 - 24 Gusht € 113 Falas € 56
25 - 31 Gusht € 91 Falas € 45
1 - 9 Shtator € 76 Falas € 38
9 - 21 Shtator € 64 Falas € 32

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri ne 30 Mars, akomodim midis 26 Maj - 21 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 26 Maj - 21 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-2.99 vjec falas ne krevat me prinderit, per krevati bebi 8 EUR/ nata.
►I rritur i trete (12 - 99.00 vjec) -20% zbritje.
► Bari i plazhit i hapur nga 10:30 - 15:30pm (uje, cola, leng frutash, orange soda, caji ftohte)
► Akomodimi behet ne Comfort room.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Peshqi plazhi, Shezllone
 • Qender trajtimesh per fytyre dhe trupin
 • Pishine sezonale
 • Menu speciale per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Lojra uji
 • Qender Fitness
 • Recepsion 24 ore
 • Tarrace
 • Kopesht
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhoma me hapsira te ndara - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 2.6/6
 • Booking.com 8./10
 • TripAdvisor 3.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije te limituara
 4. Wifi
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Masazhe (pagese ekstra)
 5. Qendra e Fitness (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2022 448€ / Fillon nga: Select