Porto Ligia Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Porto Ligia Hotel Lefkada

Porto Ligia Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Porto Ligia Hotel Lefkada eshte i ndertuar sipas nje stili te thjeshte arkitekturor dhe ndodhet rreth 5 km larg nga qyteti i Lefkades dhe 10 km larg nga fshati turistik i Nidrit. Hoteli ofron dhoma me pamje nga deti, kopshti, mali dhe nje mikpritje te ngrohte per te gjithe turistet.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Sherbim dhome
 • Pishine
 • Bar, Restorant
 • Plazh

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 •  Pastertia 8.5
 •  Comfort 8.4
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 9
 •  Vleresimi per kosto 8.1
 •  Wifi falas 7.9
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select