Poseidon Beach Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Poseidon Beach Hotel Preveza

Poseidon Beach Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Poseidon Beach Hotel Preveza perbehet nga nje ndertese trekateshe. Hoteli ofron baza komode, dhoma me nje stil te thjeshte, sherbime cilesore dhe nje pamje te mbrekullueshme te detit Jon.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Kend lojrash
 • Pishine,Pishine per femije
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant, Tavern

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon, Tv

Vleresime:

 • Pastertia 8.1
 •  Comfort 7.5
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi 8.7
 •  Vleresimi per kosto 7.7
 •  Wifi falas 8
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Cadra plazhi (pa pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select