Radika Resort, Mavrovo

+355 4 2 420 892

Radika Resort, Mavrovo

Radika Resort Mavrovo - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Hotel Radika është kompleks i kategorisë së parë malore që gjendet në Parkun Nacional të Mavrovës, Maqedoni Perëndimore, në pozicion të shkëlqyer mbi Liqenin e Mavrovës, që është i rrethuar me pyje autentike. Lokacioni është frymëzues gjatë gjithë vitit dhe është në një distancë prej vetëm 90 kilometra nga aeroporti i Shkupit.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Spa
 • Wifi
 • Parkim
 • Sauna
 • Aktivitete 
 • Sherbim pastrimi
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Minibar
 • Tv
 • Wifi
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Spa (sauna,banjo me avull, palester)

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Trajtimet turke (hamami dhe masazhet) behen me kosto shtese.

Transporti


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

17/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select