Red Tower Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Red Tower Hotel Lefkada

Red Tower Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Red Tower Hotel Lefkada ofron nje pishine te bukur ne tarrace me nje pamje te mbrekullueshme nga deti Jon. Hoteli eshte 3 km larg nga qyteti i Nydri dhe 14 km nga qyteti i Lefkada.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Jacuzzi
 • Transferta
 • Plazh me rere dhe guralec
 • Bar,Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Mini bar
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8
 •  Comfort 8.1
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.5
 •  Wifi falas 7.5
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select