Roda Beach Resort and Spa Korfuz

+355 4 2 420 892

Roda Beach Resort and Spa Korfuz

Roda Beach Resort and Spa Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Roda Beach Resort & Spa Korfuz 5* (Hotel Familjar)

 • Mosha e fëmijëve konsiderohet nga 0 deri 13 vjec.
 • Dhomat standarte kanë 1 krevat dopjo/twin + krevat shtesë për fëmij
 • Dhomat familjare janë plan i hapur me 1 krevat dopjo + 2 krevat shtesë

Çmimet sipas muajve:


1 - 31 Maj 2020

► 2 të rritur + 1 fëmij FALAS €130 dhoma/nata

► 3 të rritur €140 dhoma/nata

► 2 të rritur + 2 fëmij €140 dhoma/nata

► 3 të rritur + 1 fëmij €150 dhoma/nata

► 4 të rritur €155 dhoma/nata

►BËNI KËRKESË KËTU.. 


1 - 30 Qershor 2020

►BËNI KËRKESË KËTU..


1 - 31 Korrik 2020

►BËNI KËRKESË KËTU..


1 - 31 Gusht 2020

►BËNI KËRKESË KËTU..


1 - 30 Shtator 2020

►BËNI KËRKESË KËTU..


Shërbimi All inclusive Përfshin:

 • Akomodim në dhomë
 • Mëngjeset, Drekat, Darkat
 • Pijet freskuse dhe pije alkolike lokale deri në orën 23:00
 • Shezllonet dhe çadrat në plazh
 • Peshqir plazhi
 • WiFi në sallonin e hotelit (me pagesë shpejtësia e lartë)
 • Parking Falas
 • Lojërat jo motorrike në plazh.

Kontaktoni AET me telefon ose mesazh duke shypur një nga butonat më poshtë.. 

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


 


Roda Beach Resort & Spa Korfuz është një hotel i mrekullueshëm me 5 yje  i përhapur në 25 hektar kopshte të bukura, me plazhin e vet me rërë buzë detit Jon. Hoteli përmban 3 pishina, një qëndër SPA, një qëndër sportive ujore, 2 fusha tenisi, dhoma moderne dhe një shumëllojshmëri animacione për fëmijë dhe të rritur.

Vendodhja: Roda, Korfuz

Distanca:

 • Nga Aeroporti Rodos 36 km
 • Nga plazhi 0.02 km
 • Nga qendra e fshatit Roda 0.1 km
 • Nga qyteti i Koruzit 36 km
 • Nga Aeroporti i Korfuzit 36 km
 • Nga Porti 36 Km

Facilitete te hotelit:

 • Pishine
 • Animacione
 • Wifi ne sallonin kryesor pa pagese.
 • Parkim
 • Sherbime pastrimi
 • Recepsion 24 ore
 • Spa - akses me pagese
 • Qender fitness
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Bar, Restorant

Facilitete per femije:

 • Wonderland
 • Mini Club (4-12 vjeç)
 • 2 pishina për femije me rreshkitese
 • Kend lojerash

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte
 • Peshqir
 • Tavoline
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Kanale muzikore
 • Ibrik
 • Frigorifer
 • Minibar
 • WIFI - me pagese

Vleresime nga Trip Advisor:

 • Pastertia 4/5
 • Vendodhja 4/5
 • Dhomat 4/5
 • Sherbimi 4/5
 • Vlera per kosto 5/5

harta  video  tripadvisor


►BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 • Mengjes, Dreke, Darke (bufe)
 • Pije freskuese dhe alkolike vendase
 • Wifi falas ne zonen e hollit kryesor
 • Parkim

Nuk Përfshihen

 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Spa (pagese ekstra)
 • Sporte ujore (pagese ekstra)
 • WiFi ne dhoma dhe pishina (Pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/04/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select