Rodostamo Hotel & Spa Korfuz 5*

+355 4 2 420 892

Rodostamo Hotel & Spa Korfuz 5*

Rodostamo Hotel & Spa Korfuz 5* - Mengjes + Darke
Sipas ofetes 0

Description

Rodostamo Hotel & Spa, nje hotel luksoz ne lokacionin kryesor te bregdetit te Kommeno Bay, me nje pasuri prej 28 hektaresh e cilat shtrihet ne nje peisazh unik gjelberimi. Hoteli iu ofron sherbime cilesore dhe pushime relaksuese.

OFERTE E LIMITUAR!

-35% Rezervimet deri ne 14 Korrik!

 • Akomodim me mengjes, dreke, darke.
 • Akomodim me mengjes + darke
 • Transferte falas nga hoteli ne plazhet me te bukura ne Korfuz! - Dassia, Ipsos dhe Paleokastrica. 
 • Transferte hotel - qender FALAS

*Hoteli pranon vizitore nga mosha 12 vjec e siper. 


Kontaktoni tani: AlbanianEagleTours ne tel 00355686064077 ose shtypni
Dergo Kerkese Tani më poshte..

KËRKO PREVENTIV..


Distanca:


 • Nga Gjiri Kommeno 100 Metra
 • Nga qyteti i Korfuzit 10 Km
 • Nga Aeroporti i Korfuzit 10 Km
 • Nga Porti Korfuzit 8 Km
 • Na plazhi Dassia 3 Km
 • Plazhi Ipsos 4 Km

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete te hotelit:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkim
 • Qender trajtimesh
 • Doktor
 • Transferta
 • Makina,Bicikleta me qera
 • Qender Fitness
 • Pishine per femije
 • Pishine per femije
 • Peshqir plazhi dhe Cadra plazhi
 • Menu speciale
 • Suana
 • SPA

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon
 • Pamje
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Wifi

Vleresime:

 • Holidaycheck 6/6
 • Tripadvisour 4.5/ 5
 • Booking 8.6/10

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi pa pagese
 • Parkim pa pagese
 • Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Pije
 • Qendra e trajtimeve per trup dhe fytyre (me pagese ekstra)
 • Sauna
 • Transferta
 • Transporti

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/01/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofetes Select