Rouda Bay Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Rouda Bay Hotel Lefkada

Rouda Bay Hotel Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Rouda Bay Hotel Lefkada eshte nje hotel i vogel i vendosur afer detit ne nje mjedis te gjelberuar. Hoteli ofron nje game te gjere te dhomave komode me kuzhine, bar, restorant, internet dhe sherbime te mira. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracione
 • Aktivitete sportive
 • Plazh
 • Kopesht
 • Kend lojrash
 • Bar,Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Living room
 • Kasaforte
 • Telefon
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Tualet
 • Aksesore ne tualet
 • peshqir
 • Frigorifer
 • Ibrik

Vleresime:

 • Pastertia 9.1
 • Comfort 8.5
 • Facilitete 8.3
 • Stafi 9.2
 • Vleresimi per kosto 8.4
 • Wifi falas 6.1
 • Vendodhja 8.9

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Lejohen kafshet shtepiake (me pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select