San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4*

+355 4 2 420 892

San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4*

San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4* - All inclusive
Sipas ofertes: 0
 • Home
 • Hotele
 • San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4*

Description

San Panteleimon Beach Hotel Pieria 4* ndodhet 5 km larg nga fshati Platamonas dhe 115 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Shume prane tij ndodhet kalaja e vjeter Platamonas, malet Olimp, fshati Katerini dhe Dion. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:                                                            

 • Pishine
 • Pishine sezonale
 • Kopesht
 • Makina me qera
 • Recepsion 24 ore                                                                     
 • Dhome konference                                                      
 • Internet                                                               
 • Parkim                                                                     
 • Restorant                                                            
 • Bar                                                                         
 • Pishine per femije                                                      
 • Plazh privat                                                                   
 • Muzik live
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Siguracione
 • Sherbim dhome
 • Tv dhome

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Frigorifer
 • Tharse Flokesh
 • Tv Satelitor
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes Dreke Darke
 • Pije
 • Wifi FALAS
 • Perdorimi i pishines
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Pije alkoolike
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/09/2017 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select