Sentido Louis Plagos Beach Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Sentido Louis Plagos Beach Hotel Zakynthos

Sentido Louis Plagos Beach Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Sentido Louis Plagos Beach Hotel Zakynthos

Description

Sentido Louis Plagos Beach Hotel Zakynthos ndodhet ne qytetin turistik Tragaki. Hoteli ofron sherbim cilesore per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Shërbimi: All Inclusive


OFERTË! Rezervimet deri 31 Janar:

15-31 Korrik, 7 netë/ 8 ditë
2 të rritur dhe 1 fëmij nën 12 vjeç

Louis Plagos Beach 4* All Inclusive – dhomë standarte pamje kopështi  1370 euro

BËNI KËRKESË KËTU.. 

►Tel  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Facilitete:

 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Parkim
 • Pishina
 • Siguracione, Transferta
 • Sherbime per femije
 • Aktivitete sportive
 • Bar, Restorant, Tavern
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje 
 • Frigorifer
 • Makine kafe
 • Tv satelitor, Tv
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Internet
 4. Parkimi
 5. Pishina

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

     Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price