SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*

+355 4 2 420 892

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* - All inclusive
Sipas ofertes: 0

Description

Sentido Mamlouk Palace 5* nje resort i vendosur ne Hurghada, Egjipt. Hoteli ofron nje plazh privat, 2 pishina te rrethuara nga ngjyra e gjelbert e kopshteve dhe shume sherbime te tjera cilesore.Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Pishine
 • SPA
 • Pishine sezonale
 • Restorant
 • Bar
 • Pamje
 • Palzh privat
 • Sauna
 • Pishine per femije
 • Sherbime pastrimi
 • Aktivitete sportive
 • Sporte ujore
 • Rreshkitese uji
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani
 • Masazhe
 • Hapsira per te luajtur femije
 • Aktivitete per femije
 • Menu per femije
 • Facilitete ekstra per bebe

Dhomat:

 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Minibar
 • Aksesore ne tualet
 • Dollap
 • Tv me ekran te sheshte
 • Wifi

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 • Mengjes, Dreke, Darke
 • Pije
 • Wifi FALAS
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Sherbime pastrimi me kosto ekstra.
 • SPA, Sauna
 • Sporte ujore me kosto ekstra.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select