Simeri Village 4*

+355 4 2 420 892

Simeri Village 4*

Simeri Village, nje resort me 4 yje i vendosur 300 metra nga plazhi privat i Simeri, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe aktivitete sportive.
Fillon nga: 532

Description

Simeri Villagenje resort me 4 yje i vendosur 300 metra nga plazhi privat i Simeri, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe aktivitete sportive.

 • Vendodhja ne Simeri Crichi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Catanzaro 9 kilometra
 • Distanca nga aeroporti 49 kilometra

SIMERI VILLAGE 4* - All InclusiveZbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim per te gjitha periudhat pervec akomodimit midis 10 -23 Gusht.
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodimi per te gjitha periudhat pervec akomodimit midis 10 -23 Gusht.
► 10% zbritje rezervimet deri ne 28 Qershor, akomodim midis 24 Qershor - 20 Shtator

7 nete, periudha 1 - 7 Qershor

 • Cift:€1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1330
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 28 Qershor

 • Cift:€1134
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1134
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1421
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 29 Qershor - 19 Korrik

 • Cift:€1316
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1316
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1645
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 20 Korrik - 2 Gusht

 • Cift:€1512
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1512
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1890
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 3 - 9 Gusht

 • Cift:€1722
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1722
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2156
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 10 - 23 Gusht

 • Cift:€1974
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1974
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2471
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 24 -30 Gusht

 • Cift:€1512
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1512
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1890
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 31 Gusht - 6 Shtator​​​​​​​

 • Cift:€1316
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1316
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1645
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 - 20 Shtator

 • Cift:€1064
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1064
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1330
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2019:

SIMERI VILLAGE 4* - All Inclusive
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 14.99 vjec 3 - 14.99 vjec
1 - 7 Qershor € 76 Falas € 38
8 - 28 Qershor € 81 Falas € 41
29 Qershor - 19 Korrik € 94 Falas € 47
20 Korrik - 2 Gusht € 108 Falas € 54
3 - 9 Gusht € 123 Falas € 62
10 - 23 Gusht € 141 Falas € 71
24 -30 Gusht € 108 Falas € 54
31 Gusht - 6 Shtator € 94 Falas € 47
7 - 20 Shtator € 76 Falas € 38

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim per te gjitha periudhat pervec akomodimit midis 10 -23 Gusht.
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodimi per te gjitha periudhat pervec akomodimit midis 10 -23 Gusht.
► 10% zbritje rezervimet deri ne 28 Qershor, akomodim midis 24 Qershor - 20 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija ( 0-2.99 vjec) falas ne krevat me prinderit,  Abonim per bebe 12 Euro/nata.
Perfshihen: ushqim per bebe ne dhome, parku i femijeve, rroba, govate ne dhome, karrige per te ushqyer )
► I rritur i trete ( 15 - 99.00 vjec) -30% zbritje.
►Per persona mbi 18 vjec 18 EUR/ nata per( pije alkoolike si birre, pije vendase ) dhe kafe.
►Pijet jooalkolike qe perfshihen jane:( Coke, Leng frutash, caj, leng portokalli, soda);
 Sherbimet ne plazh: (1 cader + 2 shezllone per dhome); Wifi pa pagese ne te gjithe hapsirat e hotelit.
►Minimumi i qendrimit eshte 3 nete per periudhen 1- 7 Qershor dhe 7 - 20 Shtator. Ne periudhat e tjera minimumi qendrimit eshte 7 nete.
► Akomodimi behet ne dhome klasike.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Lodra ne pishine
 • Pishine sezonale
 • Cadra plazhi
 • Plazh privat
 • Muzike live
 • Aktivitete sportive
 • Lojera per femije
 • Club per femije
 • Transferta
 • Pamje
 • Spa

Dhomat:

 • Banjo me dush ose govate
 • TV
 • Mini - Frigorifer
 • Ajer te kondicionuar
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 4.4/6
 • Booking.com 7.9/10
 • TripAdvisor 4.5/6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV.


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije jooalolike

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2022 532€ / Fillon nga: Select