Sivota Diamond Spa Resort Sivota

+355 4 2 420 892

Sivota Diamond Spa Resort Sivota

Sivota Diamond Spa Resort Sivota ndodhet ne nje distance rreth 200 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim full board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Sivota Diamond Spa Resort Sivota ndodhet ne nje vend te mbrekullueshem i rrethuar nga pyje te harlisur, lugina dhe lumenj qe shtrihen ne detin Jon. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili luksoz dhe ofron pamjen e mbrekullueshme te detit dhe maleve.

Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine, Pishine per femije
 • Plazh me rere
 • Spa, Sauna, Masazhe, Jacuzzi, Banjo turke
 • Bar, Restorant
 • Siguracione, Transferta
 • Dhome konference
 • Pastrim kimik
 • Palester
 • Sherbime per femije
 • Animacione
 • Aktivitete sportive

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Cd/DVD palyer
 • Mini bar
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv satelitor, Tv

Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Spa
 5. Pishine
 6. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet
 3. Nuk lejohen kafshet shtepaike.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price