TITANIC RESORT & AQUAPARK 4*

+355 4 2 420 892

TITANIC RESORT & AQUAPARK 4*

TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* - All inclusive
Sipas ofertes: 0

Description

Titatnic Resort and Aquapark 4* eshte i vendosur ne Hurghada rreth 10 minuta larg nga qendra. Resorti ofron nje game te gjere sherbimesh dhe aktivitete sportive, ujore per femije dhe te rritur.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Aquapark
 • SPA
 • Qender Fitness
 • Pishine per femije
 • Pishine sezonale
 • Facilitete per bebe
 • Klub femijesh
 • Qender trajtimesh per trup, fytyre
 • Sherbime pastrimi
 • Bar
 • Restorant
 • Kend lojrash per femije
 • Recepsion 24 ore
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Sporte ujore
 • Pamje
 • Kopesht
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Pamje
 • Tv me ekran te sheshte
 • Dush
 • Pamje
 • Tharese flokesh
 • Telefone
 • Minibar
 • Dollap
 • Kasaforte

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 • Mengjes, Dreke, Darke
 • Pije
 • Wifi FALAS
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Sauna
 • Masazhe
 • Sherbime pastrimi me kosto ekstra.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select