Torre Ruffa Robinson Resort

+355 4 2 420 892

Torre Ruffa Robinson Resort

Torre Ruffa Robinson Resort eshte i pozicionuar anes detit ne Faro Capo Vaticano, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe shumellojshmeri aktivitetesh.
Fillon nga: 343

Description

Torre Ruffa Robinson Resort eshte i pozicionuar anes detit ne Faro Capo Vaticano, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe shumellojshmeri aktivitetesh.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 65 kilomentra

TORRE RUFFA ROBINSON – tre vakte me pije


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 25 Maj - 21 Qershor dhe 7 - 28 Shtator  dhe 22 - 28 Qershor dhe 24 - 30 Gusht
► 10% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 25 Maj - 21 Qershor dhe 7 - 28 Shtator  dhe 22 - 28 Qershor dhe 24 - 30 Gusht

7 nete, periudha 25 Maj - 21 Qershor

 • Cift: € 686
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 686
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 854
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 22 - 28 Qershor

 • Cift: € 784
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €784
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 980
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 29 Qershor - 2 Gusht

 • Cift: € 854
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €854
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1064
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 3 - 23 Gusht

 • Cift: € 1176
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1176
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1470
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 24 - 30 Gusht

 • Cift: € 854
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 854
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1064
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  31 Gusht  -6 Shtator

 • Cift: € 784
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €784
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 980
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 7 - 28 Shtator

 • Cift: € 686
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 686
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 854
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..

Tabela e cmimeve 2019:

TORRE RUFFA ROBINSON 3* Mengjes, Dreke , Darke me Pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
25 Maj - 21 Qershor € 49 Falas € 24
22 - 28 Qershor € 56 Falas € 28
29 Qershor - 2 Gusht € 61 Falas € 30
3 - 23 Gusht € 84 Falas € 42
24 - 30 Gusht € 61 Falas € 30
31 Gusht  -6 Shtator € 56 Falas € 28
7 - 28 Shtator € 49 Falas € 24

Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 25 Maj - 21 Qershor dhe 7 - 28 Shtator  dhe 22 - 28 Qershor dhe 24 - 30 Gusht
► 10% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 25 Maj - 21 Qershor dhe 7 - 28 Shtator  dhe 22 - 28 Qershor dhe 24 - 30 Gusht
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 8 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult behet ne dhome standarte , ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome familjare.
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► WI-FI paguhet ne hotel,1.5 Euro per ore,5 Euro per 5 ore, 10 Euro per jave.
► Per periudhen3 -23 Gusht mberritja apo largimi jane te lejuara vetem diten e Shtune ose te Diele.
►I rritur i trete  ne dhome -30% ulje

► Ditet e hyrjes dhe daljes ne hotel sipas deshires per akomodim midis datave 26 Maj - 3 Gusht dhe 25 Gusht - 30 Shtator (4 - 24 Gusht vetem te shtunave ose djelave.


Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon ose tarrace
 • pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Mini-frigorifer
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte falas dhe me pagese.

Vleresimet: 

 • Holidaycheck 4.8/6
 • Booking.com 8.7/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Wifi (1.5 euro per hour)

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KËTU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KËTU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KËTU...

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 343€ / Fillon nga: Select