Vila Trebicka Korce

+355 4 2 420 892

Vila Trebicka Korce

Vila Trebicka Korce - Mengjes bufe
Fillon nga 20

Description

Vila Trebicka eshte nje hotel me 3 yje i vendour ne qytetin e Korces. Hoteli ofron nje mikepritje te embel per te gjithe vizitoret.

Cmimet per llojet e dhomave:

Akomodimi ( E hene - E Enjte )

 • Dhoma Twin per 2 persona – 20 euro per person/per nate
 • Dhome Double per 2 persona – 26 euro per person/per nate

 Akomodimi ( E Pemte - E Shtune )

 • Dhoma Twin per 2 persona – 21 euro per person/per nate
 • Dhome Double per 2 persona – 28 euro per person/per nate

Cmimi fillon nga 20 euro per person/per nate

Paketa perfshin:

 • Cmimi per person /per nate
 • Mengjesi bufe
 • Wi – Fi pa pagese
 • Parkim pa pagese

KËRKO OFERTË


Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit:

 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Kopesht
 • Recepsion 24 ore
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani

Dhomat dhe sherbimet ekstra:

 • Internet kabllor falas
 • Tavoline
 • Kondicioner
 • Dollap
 • Ballkon
 • Kanale televizive
 • Tv me ekran te sheshte

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes bufe
 • Wifi
 • Parkim

Nuk Përfshihen

 • Dreke dhe darke
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake
 • Pije

19:B11H0F0


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/12/2018 - 31/12/2021 20€ / Fillon nga Select