Villa Veneziano Villa Lefkada

+355 4 2 420 892

Villa Veneziano Villa Lefkada

Villa Veneziano Villa Lefkada - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Villa Veneziano Villa Lefkada eshte indertuar sipas nje stili Venecian dhe ofron nje peisazh te mbrekullueshem te detit Jon. Hoteli ndodhet 16 km larg nga qyteti i Lefkades dhe rreth 18 km larg nga Aeroporti Aktion.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Plazh me rere
 • Barbeque
 • Transferta
 • Makina me qera
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD player
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select