Village Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Village Mare Hotel Halkidiki

All Inclusive: 15% Zbritje për rezervimet deri në 31 Janar..
Kërkoni Preventiv 0

Description

Village Mare Hotel 4* Halkidiki është i rrethuar nga natyra e gjelbërt dhe pamja mahnitëse e detit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur për pushime të rehatshme dhe ndodhet rreth 75 km larg nga aeroporti ndërkombetar i Selanikut.


Shërbimi All Inclusive:

► 15% Zbritje për rezervimet deri në 31 Janar..

► Mundësi anullimi 100% deri 1 muaj para nisjes..

KËRKONI OFERTË SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Dëshironi të kërkoni vetë për çmimet e hoteleve? Shtypni Këtu..

Facilitete :                                         

 • Spa                                        
 • Internet                                  
 • Pishine                                  
 • Tv dhome                              
 • Parkim                                  
 • Pishine per femije                
 • Aktivitete per femije            
 • Bar                                      
 • Restorant                            
 • Plazh privat                        
 • Doktor
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Animacione
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv
 • Kuzhine
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 8.2
 •  Comfor t7.8
 •  Facilitete 7.7
 •  Stafi 8.4
 •  vleresimi per kosto 7.5
 •  Wifi falas 4.9
 •  Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price