Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2*

+355 4 2 420 892

Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2*

Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2* - All inclusive
Sipas ofertes: 0
 • Home
 • Hotele
 • Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2*

Description

Yakinthos Hotel Apartments Aparthotel Pieria 2* ofron nje game te gjere sherbimesh dhe atmosferen e duhur per te kaluar pushime relaksuese familjare.

Sherbimi: All inclusive


KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Wifi
 • Parkim
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Bar
 • Restorant
 • Animacione

Dhomat:                                

 • Kondicioner                                             
 • Dush                                                             
 • Ballkon/Tarrace                                     
 • Tharese flokesh                                         
 • Ibrik                                                        
 • Kuzhine                                             
 • Frigorifer                                                   
 • Tv satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes Dreke Darke
 • Pije
 • Wifi FALAS
 • PArkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Pijet alkoolike
 • Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 • Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

28/09/2017 - 31/12/2020 0€ / Sipas ofertes: Select