AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Splendid Hotel Resort Budva

Splendid Hotel Resort Budva, Mali i Zi, resort cilesor me 5*

Starting88Fillon nga

Details

Hotel The Queen of Montenegro,Budva

Hotel The Queen of Montenegro,Budva e pozicionuar ne koder me nje peisazh panoramik te plazhit Becici, ofron komoditetin e duhur per te kaluar nje fundjave te paharrueshme.

Starting0sipas ofertes

Details

Montenegro Beach Hotel Budva

Montenegro Beach Hotel Budva - 3 vakte

Starting140Fillon nga:

Details

Mediteran Hotel Becici,Budva

Mediteran Hotel Becici, Budva Menejgese,Darkat, SPA, Pishine e brendeshme, Parking, WiFI

Starting35Fillon nga:

Details

Hotel Budva

Hotel Budva, me nje vendndodhje të përsosur në zemër të qendrës së qytetit të vjeter piktoreske i Budvës është zgjedhja perfekte nëse doni të përjetoni jetën tërheqëse të natës dhe ditës ne kete qytet.

Starting0sipas ofertes

Details

Oaza Hotel Budva

Oaza Hotel Budva iu jep mundesine te shijoni nje fundjave te kendshme nen shoqerine e peisazhit te mbrekullueshem te detit Adriatik duke shijuar edhe kuzhinen internacionale dhe malalzeze qe ofron hoteli.

Starting0sipas ofertes

Details

Tatjana Hotel Budva

Tatjana Hotel i pozicionuar ne Budva shume afer plazhit iu ofron te kaloni nje ekperience te paharruar nen pamjen e mbrekullueshme te detit Adriatik dhe sherbimeve cilesore qe ofron hoteli.

Starting0sipas ofertes

Details

Hotel Tre Canne Budva

Në zemër të Budvës, vetëm 50 metra nga plazhi me rërën e bukur dhe 200 metra nga qyteti i vjetër dhe marinat e jahteve luksoze do të gjeni parajsë joshëse ,Hotel Tre Canne.

Starting0sipas ofertes

Details

Kangaroo Hotel Budva

Kangaroo Hotel Budva e rrethuar nga nje peisazh panoramik e detit Adriatik iu jep mundesine te kaloni nje ekperience te vecante dhe te shijoni një përzgjedhje të gjerë të specialiteteve lokale dhe të detit të shoqëruara me verera malazeze.

Starting0sipas ofertes

Details

Hotel Bip Budva

Hotel Bip Budva iu jep një mundësi të rehatshme akomodimi për te gjithe vizitorët e pozicionuar në bulevardin kryesor vetëm 300 metra nga plazhi popullor i plazhit Slovenska.

Starting0sipas ofertes

Details