AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Sivota Diamond Spa Resort Sivota

Sivota Diamond Spa Resort Sivota ndodhet ne nje distance rreth 200 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim full board per te gjithe te ftuarit.

Starting0sipas ofertes

Details

Sivota Hotel-Sivota

Sivota Hotel-Sivota eshte i pozicionuar me nje distance rreth 600 metra larg nga deti. Sherbimi ne hotel qe ofrohet per vizitoret eshte half board.

Starting0sipas ofertes

Details

The Captains House Boutique Hotel Preveza

The Captains House Boutique Hotel Preveza - Mengjes + Darke

Starting0sipas ofertes

Details

Villas Karvouno Villa Sivota

Villas Karvouno Villa Sivota eshte i vendosur ne bregdetin e qytetit turistik Sivota rreth 10 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.

Starting0sipas ofertes

Details

Iberostar Bellevue Hotel Budva

Iberostar Bellevue Hotel 4* Becici, Budva, Sherbim All Inclusive, ideal per pushime verore ne Malin e Zi.

Starting44Fillon nga

Details

BIANCA RESORT & SPA KOLASHIN

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.

Starting102Fillon nga:

Details

Natyral Razma Hotel Resort

Natyral Razma Hotel Resort - Mengjes dhe kafe

Starting49Fillon nga:

Details

HOTELE KOCIBELLI KORCE

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.

Starting20Fillon nga

Details

Life Gallery Hotel Korce

Life Gallery Hotel Korce - Mengjes bufe

Starting34Fillon nga

Details

Hotel Bujtina e Bardhe Korce

Hotel Bujtina e Bardhe - Mengjes bufe

Starting15Fillon nga

Details