AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Tara Hotel Budva

Tara Hotel garanton një pushim të qetë dhe me shumë argëtim duke lejuar te kaloni nje ekperience te kendshme duke iu dhene mundesine te provoni kuzhinen internacionale qe ofron hoteli nen shoqerine e peisazhit panoramik te detit.

Starting0sipas ofertes

Details

Sajo Hotel Budva

Mirësevini në Hotel Sajo, hoteli më ekskluziv në Budva, kryeqyteti i turizmit malazez i destinuar për klientët të cilët janë në kërkim të një niveli të lartë shërbimi.

Starting0sipas ofertes

Details

Grand Hotel Palace Selanik

Grand Hotel Palace Selanik - Mengjes bufe dhe kafe

Starting60Fillon nga:

Details

Porto Palace Hotel Selanik

Porto Palace Hotel ne Selanik prane qendres me sherbim cilesor dhe ambjente ideale per nje clodhje te kendshme.

Starting45test

Details

Makedonia Palace Hotel Selanik

Makedonia Palace Hotel Selanik - Mengjes, dhe perdorim FALAS i pishines, sauna, dhe palestres.

Starting80Fillon nga:

Details

Les Lazaristes Hotel Selanik

Les Lazaristes Hotel i vendosur ne zemer te Selanikut, iu jep mundesine te kaloni pushime te paharrueshme.

Starting45test

Details

Electra Palace Hotel Selanik

Electra Palace Hotel Selanik - Mengjes bufe, pishine, WiFi, Parking.

Starting74Fillon nga:

Details

Daios Hotel Selanik

Daios Hotel Selanik - Mengjes bufe , kafe, Wi – Fi pa pagese

Starting83Fillon nga:

Details

Mediterranean Palace Hotel Selanik

Mediterranean Palace Hotel Mengjes bufe, pishine, parking, Wifi

Starting56Fillon nga:

Details

The Met Hotel Selanik

The Met Hotel i pozicionuar ne qytetin e vjeter historik, Selaniku ofron spa, pishine dhe shume sherbime te tjera cilesore dhe nje kuzhine aziatike te servirur nga enet antike greke.

Starting45test

Details