AET: Hotels

+355 4 2 420 892

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* - All inclusive

Starting0Sipas ofertes:

Details

ALBATROS PALACE RESORT 5*

ALBATROS PALACE RESORT 5* - All inclusive

Starting0Sipas ofertes:

Details

DEA Hotel Korce

Dea Hotel Korce, nje hotel me 4 yje i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine per nje fundjave relaksuese.

Starting34Fillon nga:

Details

Hotel Mediteran Ulqin

Hotel Mediteran Ulqin, Vendodhje ideale buze detit ne plazhin e Ulqinit.

Starting30Cmimi fillon nga:

Details

Fafa Premium Hotel Golem

Fafa Premium Resort ndodhet ne plazhin e Golemit, buze detit, ideal per pushime me familjen.

Starting45Cmimi fillon nga:

Details

Grand Blue Fafa Resort Golem

Grand Blue Fafa Resort ndodhet ne plazhin e Golemit, me mengjeset, drekat, dhe darkat e perfshira, - ideal per pushime me familjen.

Starting33Cmimi fillon nga:

Details

Hotel Veli Sarande

Hotel Veli Sarande, prane plazhit, parking, internet dhe restorant. Opsione akomodimi me mengjes, dreke, darke te perfshire.

Starting29Cmimi fillon nga:

Details