AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Excelsior Hotel Selanik

Excelsior Hotel Selanik - Mengjes bufe Parkim falas Wi – Fi pa pagese

Starting69Fillon nga:

Details

Capsis Hotel Selanik

Capsis Hotel Selanik - Mengjes bufe

Starting43Fillon nga:

Details

City Hotel Selanik

City Hotel Selanik - Mengjes bufe Parkim pa pagese Wi – Fi pa pagese

Starting45Fillon nga:

Details

Philippion Hotel Selanik

Philippion Hotel Selanik i rrethuar nga nje peisazh spektakolar i pyllit ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme nen luksin dhe sherbimeve cilesore.

Starting45test

Details

Davitel-Tobacco Hotel Selanik

Davitel - Tobacco Hotel Selanik - Mengjes bufe Parkimi pa pagese Wi – Fi pa pagese

Starting35Fillon nga:

Details

Anatolia Hotel Selanik

Anatolia Hotel Selanik - Mengjesi bufe Perdorim FALAS i pishines, sauna, palestra. Wi – Fi pa pagese

Starting45Fillon nga:

Details

Santa Beach Hotel Selanik

Santa Beach Hotel, nje hotel bregdetar i cili ndodhet prane plazhit Galaxias iu jep mundesine te provoni specialitete mesdhetare dhe greke te shoqeruar nga pamja spektakolare e detit.

Starting45test

Details

Metropolitan Hotel Selanik

Metropolitan Hotel e vendosur ne qender te Selanikut iu jep mundesine te provoni perzgjedhjen e pjatave te ftohta dhe te ngrohta te kuzhines vendase dhe internacionale.

Starting45test

Details

Hotel El Greco Selanik

Hotel El Greco Selanik - Mengjesi bufe Wi – Fi pa pagese

Starting34Fillon nga:

Details

Olympia Hotel Selanik

Olympia Hotel Selanik ofron akomoditetin e duhur duke sherbyer nje shumellojshmeri të gjere të shijshme te pjatave greke dhe evropiane per mengjes, dreke dhe darke.

Starting45test

Details