AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Four Points by Sheraton Hotel Kolashine

Four Points by Sheraton, Hotel Kolashine Perfshin mengjes, darke, Spa, Ski

Starting98Fillon nga:

Details

Splendid Hotel Resort Budva

Splendid Hotel Resort Budva, Mali i Zi, resort cilesor me 5*

Starting80Fillon nga

Details

Montenegro Beach Hotel Budva

Montenegro Beach Hotel Budva - 3 vakte

Starting140Fillon nga:

Details

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada - Mengjes + Darke

Starting55Fillon nga:

Details

BIANCA RESORT & SPA KOLASHIN

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.

Starting172Sipas paketave:

Details

DEA Hotel Korce

Dea Hotel Korce, nje hotel me 4 yje i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine per nje fundjave relaksuese.

Starting34Fillon nga:

Details