Costa Krociere

+355 4 2 420 892

Costa Krociere

Costa Krociere - Deti Mesdhe
Sipas ofertave ne faqe 0

Programi

COSTA KROCERE - MESDHE!

Shijoni pushimet me Cosa Krocere ne magjine e detit mesdhe!

Rezervo kroceren tende ne detin Mesdhe duke perfituar nga zbritjet eksluzive te Cruisedirect dhe 10% zbritje ne turet ditore!

Costa Krociere Luminosa eshte arreduar sipas nje stili plot hijeshi dhe iu dhuron momente te paharrueshme.Krociere perbehet nga 1130 kabina te ndertuara sipas nje stili elgenat. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare, muaji mjalti ose pushime me shoqerine.

Zbuloni çmimet sipas programeve!


PROGRAMI: ITALI- GREQI 

 7 dite ne Krociere Luminosa

Vizitohen:

 BARI - VENECIA - ARGOSTOLLI/KEFALLINIA - KATAKOLON/OLYMPIA - MYKONOS - SANTORINI - BARI


 Nisje ne  24 Qershor 7 Dite
KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 1, 8, 15, 22, 29 Korrik 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 5, 12, 19, 26 Gusht 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 2, 9 ,16, 23, 30 Shtator 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Bar
 • Restorant
 • Special menu
 • Sherbime pastrimi
 • Pishine
 • Sauna
 • Palester
 • Teater
 • Casino
 • Disko
 • Wifi
 • Dyqane

Kabina:

 • Tv me ekran te sheshte
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte
 • Minibar
 • Sherbim dhome 24 ore
 • Wifi
 • Tualet
 • Carcaf , peshqir
 • Aksesore ne tualet
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Akomodimi per 6 Nete ne korciere
 • Mengjes, Dreke, Darke
 • Pije te limituara

Nuk Përfshihen

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Transport

Transporti  Durres - Bari. - Mbrritje ne Bari. - Hyrje ne krociere po ne ate dite.