Costa Krociere Neo Riviera

+355 4 2 420 892

Costa Krociere Neo Riviera

7 dite shetitje ne Itali, Greqi dhe Turqi
Sipas ofertave ne faqe 0

Programi

COSTA KROCERE - MESDHE!

Shijoni pushimet me Cosa Krocere ne magjine e detit mesdhe!

Rezervo kroceren tende ne detin Mesdhe duke perfituar nga zbritjet eksluzive te Cruisedirect dhe 10% zbritje ne turet ditore!

Costa Krociere Neo Riviera ju mundeson te shijoni destinacionet te bukura dhe të pazakonta, larg rrugeve te zakonshme, larg turmave. Krociere perbehet nga 624 kabina dhe 94 suita te gjitha te pajisura me tualet privat. 

Zbuloni çmimet sipas programeve!


PROGRAMI: ITALI- GREQI - ITALI

 7 dite ne Krociere Neo Riviera  

Vizitohen:

 BARI - CORFU - PIRAEUS/ATHENS - MYKONOS - SANTORINI - BARI 


 Nisje ne  23 , 30 Qershor 7 Dite
KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 7, 14, 21, 28 Korrik 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 4, 11, 18, 25 Gusht 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 1, 8 ,15, 22 29 Shtator 7 Dite

KËRKO PREVENTIV..


Nisje ne 29 Shtator  5 Dite

PROGRAMI: ITALI- GRQI - KROACI

5 dite ne Krociere Neo Riviera 

Vizitohen:

 BARI - CORFU - PIRAEUS/ATHENS - SANTORINI - SPLIT 

KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Bar
 • Restorant
 • Special menu
 • Sherbime pastrimi
 • Pishine
 • Sauna
 • Palester
 • Teater
 • Casino
 • Disko
 • Wifi
 • Dyqane

Kabina:

 • Tv me ekran te sheshte
 • Tharese flokesh
 • Kasaforte
 • Minibar
 • Sherbim dhome 24 ore
 • Wifi
 • Tualet
 • Carcaf , peshqir
 • Aksesore ne tualet
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


Kerkoni informacion


Përfshihen

 • Akomodimi ne korciere
 • Mengjes, Dreke, Darke
 • Pije te limituara

Nuk Përfshihen

 • Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Transport

Transporti  Durres - Bari. - Mbrritje ne Bari. - Hyrje ne krociere po ne ate dite.