Krociere ne plazhet e Karaburunit dhe ishulli i Sazanit

+355 4 2 420 892

Krociere ne plazhet e Karaburunit dhe ishulli i Sazanit

Udhëtim ditor me anije ne ishullin e Sazanit. Cmimi per te rritur 2000LEKE.
Per person 0
 • Home
 • Krociera
 • Krociere ne plazhet e Karaburunit dhe ishulli i Sazanit

Programi

JO AKTIVE GJATE DIMRIT!

Programi:

Nisja bëhet çdo ditë ora 10:00 nga kalata e Portit të Vlorës në Skelë. Kthimin është rreth orës 18:00.

Vizitohet:

 • Ishulli i Sazanit
 • Plazhi i Shen Vasilit
 • Shpella e Haxhi Alise

Anija "Aquamarine Adventure" ofron:

 1. Guide detare ne Parkun Kombetar Karaburun-Sazan
 2. Anija disponon bar-restorant
 3. Kapaciteti 180 persona
 4. Plazhe relaksuese dhe lojera uji, argetime per femije dhe te rritur
 5. Argetime ne anije (party, DJ, shkuma party...)
 6. Guida me gomone ne Karaburun ,shpellen Haxhi Alise
 7. Prenotime per festa private

Cmimet:

 • Cmimi per te rritur : 2000 Leke
 • Cmimi per femije 1000 Leke

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Transport

...