Albanian Eagle Tours: Packages

+355 4 2 420 892
  • Home
  • Paketa Turistike

Pushime ne Shqiperi Vera 2020

Pushime në Shqipëri, Ture Ditore, në Plazh dhe Malore. Ture të Rivieres, shëtitje në plazhe, transport hotel dhe guidë të përfshira

20Sipas ofertave ne faqe

Details

Oferta e Dites: Pushime ne Antalya

Pushime All Inclusive në Turqi. Përfshihen fluturimi me avinon charter, transferta, dhe akomodimi në hotel

0Kërkoni Preventiv..

Details

Oferte Hotel ne Zakynthos

Pushime në Zakynthos, hotele, resorte, shërbim all inclusive dhe transport.

0Kërko Preventiv..

Details

Paketa pushimesh ne Itali

Paketa Turistike, Pushime ne Itali, - Kalabri, Sicili, Puglia, Sardegna All Inclusive.

0Sipas ofertes ne faqe

Details

Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi

Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi.

540Fillon nga:

Details

Ndeshje Futbolli

Ndeshje Futbolli dhe Koncerte, Searia A Itali, UEFA Champions league, Spanish La Liga, German Bundesliga, Kombetarja Shqipetare dhe koncerte ne bote.

0Sipas ofertave ne faqe

Details

Pushime ne ishujt Maldive

Pushime ne ishujt Maldive: Perfshihen - Biletat e aivionit, Transfertat dhe Hotel me sherbimin perkates

2250Fluturim+ Hotel+Transferte+3 vakte

Details

Pushime ne Kuba (Cuba)

Pushime ne Kuba (Cuba), Hotele, resorte me sherbim All inclusive ne Varadero, vizita ne Havana, bileta avioni, hotel, transferta te perfshira

1700Sipas ofertave ne faqe

Details

Budapest Udhetim Individual

Budapest, Hotel + Avion dhe siguracion shendeti te perfshire, - pakete individuale sipas datave qe preferoni

0Sipas ofertave ne faqe

Details

Rome Udhetim individual

Rome Udhetim Individual ku perfshihen bileta e avioni vajtje-ardhe dhe akomodim ne hotel gjate gjithe vitit.

0Sipas ofertave ne faqe

Details


Pages