Ndeshje Futbolli

+355 4 2 420 892

Programi

Ndeshje Futbolli dhe Koncerte,

Searia A Itali, UEFA Champions league, Spanish La Liga, German Bundesliga, Kombetarja Shqipetare dhe koncerte ne bote.

SHTYPNI KËTU PËR TË PARË CMIMET VETË..

BILETA NDESHJE EKIPET ME TE MIRA EUROPIANE
 
FC Barcelona
Real Madrid
Atletico Madrid
Sevilla FC
AS Roma
AC Milan
Inter
Arsenal
Chelsea
Liverpool
Manchester United
Bayern Munich
 
 
KRYESORET E FUTBOLLIT
UEFA Champions League
Spanish La Liga
English Premier League
Italian Serie A
Italian Cup
French Ligue 1
Portuguese League
German Bundesliga
Dutch Eredivisie 
Turkish Super Lig
 
 
KAMPIONATET KRYESORE
EuroLeague
Liga ACB (Spanish Basketball League)
Adriatic League
ATP World Tour Masters 1000
Roland Garros
Formula 1
MotoGP
 
 
KONCERTE MUZIKORE DHE EVENTE
Andre Rieu
Katy Perry
Backstreet Boys
Elton John
Celine Dion
Andrea Bocelli
A-Ha
Santana
Lorde
Harry Styles
Rent
Chris Rock

*VEMENDJE:

Cmimet mund te ndryshojne ne cdo kohe, - duhet te kontaktoni nje nga konsulentet e Albanian Eagle Tours per te verifikuar cmimet finale. 

 


Përfshihen

Bileta e ndeshjes sipas cmimit te kategorise me te ulet - paraqitur ne promocion, ose te nje kategorie tjeter sipas zgjedhjes suaj. 

Biletat jane per ulje cift

Biletat per tre persona e siper behen me kerkese, por nuk garantohen dot qe te gjithe te ulen ne rresht me njeri-tjetrin. 


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihen:

Kostot e dergeses postare (tipikisht 15 euro per dergese)

Kostot e dergeses tipi bilete elektronike (tipikisht 5 euro per 1 bilete)

Asgje tjeter pervec cmimit te biletes. 


Transport

Transporti behet me avion. 

Transferta nga aeroporti ne hotel me mjet sipas numrit te personave qe udhetojne