Oferta e Ditës: Sharm El Sheikh, Egjipt

+355 4 2 420 892

Programi

PUSHIME NË SHARM EL SHEIKH


Paketat përfshijnë:

►Avion charter vajtje - ardhje

►Transfertat nga aroporti në hotel vajtje-ardhje

►Akomodimi në hotel

►Shërbimi All Inclusive

►Viza €0 / Taksa lokale €0

Nisja nga Tirana ora 04:00AM dhe kthimi nga Hurghada ora 23:55PM


OFERTA E DITËS!!

9 - 15 Korrik: 6 netë / 7 ditë 

LE PACHA RESORT 4* All Inclusive

Çmimi  €479

►bëni kërkesë

Për më shumë Telefononi ose Dërgoni Mesazh..

►Tel ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Vëmëndje!

  • Cmimet janë për 1 person (akomodim në dhomë dyshe)
  • Cmimet janë momentale dhe duhen verifikuar me Albanian Eagle Tours për disponueshmëri!
  • Oraret e fluturimeve mund të ndryshojnë.
  • Vlefshmëria e passaportave biometrike duhet të jetë 180 ditë nga data e kthimit.

Për informacion shtesë ose disponushmeri të menjëhershme kontaktoni Albanian Eagle Tours në Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077


Përfshihen

Sipas ofertës së hotelit.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertës së hotelit.


Transport

Sipas ofertes ne faqe