Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi

+355 4 2 420 892

Programi

Dubai, 5 Ditë Fillon nga €519/personi - 8 Ditë Fillon nga €609/personi


PROGRAMI 4 NETE/5 DITE

Dita e Parë: Fluturimi Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.25. Mbrritja në Dubai në orën 21.25. Pritje dhe Asistencë në Aeroportin e Dubait. Transfertë Aeroport Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Shëtitje Panoramike në Dubai. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Pestë: Mëngjesi në Hotel. Transfertë në Aeroport. Fluturimi Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 09.25. Mbrritja në Shkup në orën 12.25.


*Kujdes:
- Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip.


OFERTA Për Nisje më 6, 9, 16, 20 Janar Qëndrim 5 Ditë/4 Netë ka Zbritje:
- Hotel Arabian Park 3* Ishte €519 - Bëhet €449
- Hotel Goldstate Hotel 4* Ishte €549 - Bëhet €479
- Hotel Golf Court Hotel 4* Ishte €609 - Bëhet €539
- Hotel Grand Millenium 5* Ishte €620 - Bëhet €569
- Hotel Elite Byblos 5* Ishte €609 - Bëhet €580
- Hotel Movenpick Hotel Apartments 5* Ishte €639 - Bëhet €579
- Hotel Al Bandar Creek 5* Ishte €659 - €609
- Hotel Stella Di Mare Dubai Marina 5* Ishte €689 - Bëhet €619
- Hotel The Retreat M Gallery Palm Jumeirah 5* Ishte €729 - Bëhet €629
- Hotel Hyatt Regency Dubai Full Board 5* Ishte €679 - Bëhet €669

KËRKO PREVENTIV


OFERTA Për Nisje më 6, 9, 16, 20 Janar, Qëndrim 8 Ditë/7 Netë ka Zbritje:
- Hotel Arabian Park 3* Ishte €609 - Bëhet €529
- Hotel Goldstate 4* Ishte €649 - Bëhet €569
- Hotel Grand Millenium Dubai 5* Ishte €819 - Bëhet €729
- Hotel Elite Byblos Dubai 5* Ishte €759 - Bëhet €759
- Hotel Movenpick Hotel Apartments Downtown 5* Ishte €819 - Bëhet €749
- Hotel Al Bandar Rotana Creek Park 5* Ishte €829 - Bëhet €789
- Hotel Hyatt Regency Dubai Full Board 5* Ishte €889 - Bëhet €799
- Hotel Stella Di Mare Dubai Marina 5* Ishte €929 - Bëhet €819
- Hotel The Retreat M Gallery Palm Jumeirah Ishte €929 - Bëhet €849

KËRKO PREVENTIV


Kujdes: Ofertat e mësipërme nuk janë të aplikuara në sistem, kërkojani Agjentit. Këto oferta mund të tërhiqen në çdo moment.

*Vemendje!

  • Cmimet jane momentale dhe duhen verifikuar me Albanian Eagle Tours per disponueshmeri!
  • Oraret e fluturimeve mund te ndryshojne
  • Vlefshmeria e passaportave biometrike duhet te jete 180 dite nga data e kthimit.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077

Mundesi argetimi gjate githe vitit, Jeep Safari, Ski ne vere, plazhe te ndryshme, Qendra tregtare me e madhe ne bote, ture me guide, 

Vizat i nxjerr Albanian Eagle Tours. 


video  harta  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

Çmimi përfshin:
- Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai,
- Assistencë në Aeroportin e Dubait.
- Fjetje në Hotel sipas zgjedhjes,
- Mëngjeset në Hotele,
- Shëtitje Panoramike gjysëm dite në Dubai.
- Transfertë vajte ardhje Aeroport Hotel.
Kujdes: Asistenca, Shëtitja në Dubai dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht.


Nuk Përfshihen

Shtesë për Vizë në Dubai €75 (cmimi i vizes eshte vetem nese blihet bashke me paketen!)

Nuk janë përfshirë:
- Taksa e Qytetit që paguhet në Hotel.
- Ekskursionet janë opsionale.
- Siguracioni Shëndetësor, sugjerohet, por nuk është i detyrueshëm.

Taksat e qytetit
- Hotel 5* - 4 - 5€ në ditë,
- Hotel 4* - 3 - 4€ në ditë,
- Hotel 3* - 2 - 3€ në ditë,


Eksursionet Opsionale:
Vizitë në Abu Dhabi €80
- Shëtitje, Shfaqje, Darkë dhe Pije në Safari në Shkretëtirë me Transfertë €55
- Shëtitje, Darkë dhe Pije në Kroçiere Dhow Creek €55
- Shëtitje, Darkë dhe Pije në Kroçiere Dhow Marina €80
- Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa dhe Dubai Mall €80
- Dubai Miracle Garden me Transfertë €43
- Global Village me Transfertë €40
- Vizitë Ditore Akuaparku Aquaventure me Transfertë €95


Transport

Transoprti me avion nga Tirana me tranzit ne Stamboll ose Rome dhe nga Shkupi fluturim direkt Shkup - Dubai!