Pushime ne Hurghada - Egjipt

+355 4 2 420 892

Programi

PUSHIME NË HURGHADA - VERA 2021!!


Fluturime charter nga Tirana vatje - ardhje, Çdo të hënë nga 19 Korriku - 13 Shtator.

Në çmimet e paketave përfshihen:

  • - Biletat me charter fluturim direkte vajtje ardhje
  • - Akomodim në resortin që zgjidhni.
  • - Shërbimi ushqimi të plotë Mëngjes, Drekë dhe Darkë me pije të përfshira
  • - Transferta aeroport - hotel - aeroport

Ofertat me nisje ne daten 19 Korrik, 6 Nete

  • ➤➤ Caves Beach Resort 5* - Hurghada, All Inclusive €479/personi (Hotel Ekonomik)

  • ➤➤ Nubia Aqua Beach Resort 4* - Hurghada, All Inclusive €499/personi (Hotel Standart)

  • ➤➤ Sunrise Holidays Resort 5* - Hurghada, All Inclusive €535/personi (Hotel Standart)

  • ➤➤ Meraki Resort 5* - Hurghada, All Inclusive €555/personi (Standart Hotel iPreferuar)

  • ➤➤ Movenpick Resort El Gouda 5* - Hurghada, All Inclusive €688/personi (Luxury Hotel

Kontaktoni agjensinë Albanian Eagle Tours +355686064076 ose dërgoni mesazh..

► DËRGONI KËRKESË


►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit.


Transport

Pushime në Hurghada 6 netë. Fluturime Charter nga Tirana vatje - ardhje çdo të henë midis datave 19 Korrik - 13 Shtator