Pushime ne ishujt Maldive

+355 4 2 420 892

Programi

Pushime ne ishujt Maldive, hotele, resorte ishull, me sherbim all inclusive, biletat e avionit dhe transfertat te perfshira, Pushime ideale per cifte.


OFERTAT NE MALDIVE

Mundesi pushimesh me *style ne "Parajsen" e ishujve Maldive..

Akomodim ne hotel me 4*+

7 nete / 8 dite €2250/personi

Perfshihen:

- Biletat e avionit vajtje ardhje me 20 kg bagazh

- Akomodim ne hotel per 7 nete qendrimi

- Mengjesi +dreke+darke

- Transferta vajtje ardhje nga aeroporti ne hotel

- Siguracionet e shendetit ne udhetim

Oferta eshte e vlefshme per datat 15 - 24 Mars!

Detajet e fluturimit:

  • 15 Mars Tirane Stamboll 20:35-00:25
  • 16 Mars Stamboll Maldive 02:10-12:15
  • 23 Mars Maldive Stamboll 23:35-06:20
  • 24 Mars Stamboll Tirana 08:10-08:00

*Vemendje!

> Cmimet jane momentale dhe duhen verifikuar me Albanian Eagle Tours per disponueshmeri!

> Oraret e fluturimeve mund te ndryshojne

> Vlefshmeria e passaportave biometrike duhet te jete 180 nga data e kthimit.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077


KËRKO PREVENTIV


video  harta  tripadvisor


 


Përfshihen

Sipas ofertes


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes


Transport

Transporti me avion nga Italia - Male + transferte aeroport hotel me delta plan ose skaf te shpejte.