Pushime ne Kuba (Cuba)

+355 4 2 420 892

Programi

Me poshte do te gjeni programe fantastike qe kombinojne vizita ne qytetet me te bukura te Kubes, kombinuar me 5 dite ne plazhet e Varadero ne hotele me All Inclusive...


OFERTA E SHEN VALENTINIT!

9 - 16 Shkurt ,
► 2 nete Havana Hotel 4* me mengjes
► 5 nete Varadero Hotel 5* All Inclusive

Cmimi: 1700 Euro / personi 

Ne pakete perfshihen :
► Biletat e avionit vajtje ardhje me bagazh 20 kg
► Transferta aeroport Havana - Havana qytet me shuttle bus
► Akomodim per 2 nete qendrimi ne Havana me mengjes
► Transferta Havana- Varadero me shuttle bus
► Akomodim per 5 nete qendrimi ne Varadero me all inclusive
► Transferta Varadero –aeroport Havana

*Viza per nenshtetasit Shqiptare +€55 per person


Vemendje!

  • Cmimet jane per 1 person (akomodim ne dhome dyshe)
  • Cmimet jane momentale dhe duhen verifikuar me Albanian Eagle Tours per disponueshmeri!
  • Oraret e fluturimeve mund te ndryshojne
  • Vlefshmeria e passaportave biometrike duhet te jete 180 dite nga data e kthimit.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077

KËRKO OFERTËN


video  harta tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..