Pushime ne Sharm El Sheikh

+355 4 2 420 892

Programi

PUSHIME NE SHARM EL SHEIKH 6 NETE DHE 7 DITE!!


Ne Oferte pershihen:
- Biletat fluturim direkte charter vajtje ardhje
- Akomodim ne hotel 6 nete/7 dite
- All Inclusive (mengjes, dreke dhe darke e pije te perfshira)
- Transferta aeroport- hotel- aeroport 


Krishtlindje

23 Dhjetor, 6 nete 

 1. PARROTEL BEACH RESORT 5* All Inclusive - standart room pool/view 625 euro personi
 2. BARCELO TIRAN SHARM 5* All Inclusive - standart garden view room 660 euro personi
 3. JAZ MIRABEL PARK 5* All Inclusive - superiore park room pool view  739 euro personi
 4. REEF OASIS BLUE BAY RESORT & SPA 5* standart room 789 euro personi 

BËNI KËRKESË KËTU..


Viti i ri

30 Dhjetor 6 nete 

 1. PARROTEL BEACH RESORT 5* All Inclusive - standart room pool/view 739 euro personi
 2. BARCELO TIRAN SHARM 5* All Inclusive - standart garden view room 795 euro personi
 3. JAZ MIRABEL PARK 5* All Inclusive - superiore park room pool view  819 euro personi
 4. REEF OASIS BLUE BAY RESORT & SPA 5* standart room 875 euro personi 

BËNI KËRKESË KËTU..


Vemendje!

 • Cmimet jane per 1 person (akomodim ne dhome dyshe)
 • Cmimet jane momentale dhe duhen verifikuar me Albanian Eagle Tours per disponueshmeri!
 • Oraret e fluturimeve mund te ndryshojne
 • Vlefshmeria e passaportave biometrike duhet te jete 180 dite nga data e kthimit.

Per informacion shtese ose disponushmeri te menjehershme kontaktoni Albanian Eagle Tours ne Telefon/Whatsapp/Viber +355686064077


Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit.


Transport

Sipas ofertes ne faqe