Tur Budva Kotor Ulqin 2 Dite

+355 4 2 420 892

Programi

Tur në Budva dhe Kotor, Ulqin


► Vizitohen: Shën Stefan, Budva, Kotorr, Uqin, Lumi Bunës.

Datat e nisjeve:

► 6-7, 7-8 , 13-14, 20-21, 27-28 Mars
► 3-4 , 10-11, 17-18, 24-25 Prill

► Rezervo ►Çmimi €39/personi

Në program përfshihen: 

► Transporti me autobus komod
► Akomodimi ne hotel
► Mengjesi + Darka
► Guida sipas programit


Kontaktoni agjensinë ose lidhuni me mesazh me..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


-Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

-Nisja nga Durresi ne oren 06:00 .

-Nisja nga Elbasani ne oren 06:00 .

►Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva

Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave kryejme akomodimin ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.Mbremja e lire .

►Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit drejt Ulqinit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel.Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana ,gryke derdhjen e lumit Buna . .Konsumimi i drekes .Nisja e udhetimit per ne kthim . Mberritja ne Tirane ,  Durres dhe Elbasan  ne mbremje .

Fundi i sherbimit tone !

►Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

►KËRKO OFERTË


 


Përfshihen

Sipas ofertës në program


Nuk Përfshihen

Nuk Perfshihen:

Asgje qe nuk eshte e permendur ne rubriken "Te Perfshira"


POLITIKAT E FEMIJEVE

0 – 2 VJEC (FALAS)
2 – 11 VJEC (50 % DISCOUNT )
MBI 11 VJEC – PAGESE E PLOTE

#SHENIM

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

►KËRKO OFERTË


<< Regjistrohuni për Ofertat >>


Transport

Transporti me autobus/minibus /m/ Cmimi €39/personi, Nisje ► Shkurt 6-7, 13-14 , 20-21, 27-28 ► 6-7, 7-8 , 13-14, 20-21, 27-28 Mars ► 3-4 , 10-11, 17-18, 24-25 Prill