Tur ne BUDVA KOTORR NJEGUSHI CETINJ 2 DITE

+355 4 2 420 892
  • Home
  • Tours
  • Tur ne BUDVA KOTORR NJEGUSHI CETINJ 2 DITE

Programi

Tur në Budva, Kotor, Njegushi, Cetinj Ulqin


Vizitohen: Ujëvara Niagarës, Shpellat Lipa, Cetinje, Njegusi, Kotorr, Ulqin.

Datat e nisjeve: 

► 6-7, 7-8 , 13-14, 20-21, 27-28 Mars
► 3-4 , 10-11, 17-18, 24-25 Prill

► Rezervo ►Çmimi €49/personi

Ne çmim perfshihen: 

► Transporti me autobus komod
► Akomodimi ne hotel
► Mengjesi + Darka
► Shoqerues Shqipetar gjate gjithe udhetimit
► Pishina dimerore ne hotel Bracera.


Kontaktoni agjensinë në telefon ose dërgoni mesazh me..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


Programi:

Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 (Nisja nga Durresi ne oren 05:45) .Vazhdimi udhetimit per ne doganen e Hanit te Hotit me ndales te shkurter gjate rruges . Pas doganes ndalojme per te vizuar ujvaren e Niagares ne periferi te qytetit te Podgorices . Me pas i drejtohemi shpellave ” Lipa ” te cilesuara si shpellat me te medhaja ne Malin e Zi me nje gjatesi prej 2.5 km . Pjesemarrja ne brendesi te ketyre shpellave eshte opsionale pasi ka edhe nje pagese extra prej 11 euro per person . ( Shpellat Lipa do te jene te hapura ne udhetimet pas dt 1 Prill , deri ateher do te vizitohet qyteti i Cetinjes  ) .Nisemi drejt qytetit te Kotorit nepermjet fshatit turistik NJEGUSI ku do te kryejm edhe nje ndales per foto pasi nga fshati i Njegusi gjithe gjiri dhe qyteti i Kotorrit ofrojn nje panorame teper fantastike.Ne Kotorr do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahtev dhe qendrim te lire per te konsumuar dreken . Ndalesa e rradhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave bejm check in ne hotel ne qender te Budves . Darka ne Hotel.Shetitje e lire qender te qytetit pas darkes .

Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel.Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana ,gryke derdhjen e lumit Buna . .Konsumimi i drekes Mberritja ne Tirane & Durres rreth oren 20:00.

Fundi i sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Fundi i sherbimit tone .


BËNI KËRKESË


Përfshihen

Sipas detajeve në ofertë


Nuk Përfshihen

Në çmim nuk përfshihet:

  • Siguracioni i jetes ne udhetim 
  • Shetitja me anije ne Kotorr +5 euro opsionale nese lejon dhe koha
  • Taksa lokale 1.5 euro dita per person 
  • Hyrja ne shpellat Lipa 11 euro per person
  • Gjithcka qe nuk eshte e permendur si e perfshire me siper. 

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3.99- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

BËNI KËRKESË


Transport

Transporti me autobus / Z / Tur në Budva, Kotor, Njegushi, Cetinj, Nisje ne ► 6-7, 7-8 , 13-14, 20-21, 27-28 Mars ► 3-4 , 10-11, 17-18, 24-25 Prill