Tur ne Budva Kotorr Ulqin 3 Dite

+355 4 2 420 892
  • Home
  • Tours
  • Tur ne Budva Kotorr Ulqin 3 Dite

Programi

Tur në Budva, Kotor, Ulqin 3 Dite nga €69


Vizitohen: Ulqin, Ploce, Shen Stefan, Florida Beach, Hawai Beach, Valdanos.

Datat e nisjeve: 

► 9-11 Korrik ,HOTEL MONTE WIENA 3 * €69 / Hotel Laguna 4* €85
► 16-18, 23-25, 30 Korrik -1 Gusht ,HOTEL MONTE WIENA 3 * €89 / Hotel Laguna 4* €99 / Hotel Bracera 4* €129
► 6-8 , 13-15, 20-22 Gusht , HOTEL MONTE WIENA 3 * €89 / Hotel Laguna 4* €99 / Hotel Bracera 4* €129
► 27-29 Gusht , HOTEL MONTE WIENA 3 * €89 / Hotel Laguna 4* €99 / Hotel Bracera 4* €129

Ne çmim perfshihen: 

► Transporti me autobus komod
► Akomodimi ne hotel 3* ose 4* ne Ulqin.
► Mengjesi + Darka
► Shoqerues Shqipetar gjate gjithe udhetimit

► Bëni kërkesë për ofertë

► HOTEL MONTE WIENA 3* - Ulqin ( Ndodhet 5 minuta ecje ne kemb larg nga qendra e Ulqinit)
► HOTEL LAGUNA 4* - Ulqin ( Ndodhet ne plazhin e madh , zona me e frekuentuar per plazh ne Ulqin )
► HOTEL BRACERA 4* - Budva ( Ndodhet ne qender te Budves , 100 m larg plazhit dhe qendres se qytetit )


Kontaktoni agjensinë në telefon ose dërgoni mesazh me..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


►Dita e pare:
► Nisja nga Tirana oren 06:00 .
► Nisja nga Durresi ne oren 05:15 .  (Pagese extra 300 Leke/personi)
► Nisja nga Elbasani ne oren 05:15 . (Pagese extra 300 Leke/personi)
►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan .Vazhdojme drejt qytetit te Kotorit, i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne GJirin e Kotorit 5 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotorr (individuale).Pas vizitave ne Kotor, nisemi drejt Budves  per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve.Qendrim ne Budva 1 ore e 30 min ose 2 ore .Pas vizitave kryejme akomodimin ne hotelet perkatese. Darka ne Hotel.. Dalja ne darke behet me autobusin e kompanis .

►Dita e dyte: 

Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit Plazh ne Ulqin.

Per personat qe akomodohen ne Budva plazhi kryhet ne Budva.

Plazhet  ne Ulqin behen ne afersi te hoteleve .

Darka ne hotel.

Ne mbremje qendrim i lire.

►Dita e trete: 

Mengjesi ne hotel , Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves.

Plazh ne Budva deri pasdreke (Opsionale:Shetitje me anije 5 euro/personi)

Nisja drejt Tiranes (Qendrim gjate rruges)

Mberritja ne Tirane ,Durres  dhe Elbasan ne darke.

Fundi i udhetimit tone .

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,sadalje  ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.


► Bëni kërkesë për ofertë


Përfshihen

Sipas detajeve në ofertë


Nuk Përfshihen

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM ( I DETYRUESHEM )
*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE PROGRAM
*BILETAT E HYRJEVE NEPER MUZEUME APO SPORTE TE NDRYSHME UJI
*TAKSA LOKALE 1.5 EURO/PERSON NE NATE .
*TAKSA LOKALE 1.5 EURO/PERSON NE NATE .


POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

► Bëni kërkesë për ofertë

<< Regjistrohuni për Ofertat >>

 


Transport

Transporti me autobus / Z / Tur në Budva, Kotor, Ulqin, Nisje ne Qershor, Korrik, Gusht