Tur ne Permet Banjat e Benjes Korce Voskopoje 2 Dite

+355 4 2 420 892
  • Home
  • Tours
  • Tur ne Permet Banjat e Benjes Korce Voskopoje 2 Dite

Programi

Tur në Përmet Banjat e Benjës Korçë Voskopojë 2 Ditë, 5500 Lekë


Vizitohen: Drilon, Korçë, Voskopojë, Farma Sotira, Banjat e Bënjës, Përmet.

Në çmim përfshihen:

► Transporti me autobus komod
► Akomodimi në hotel
► Mëngjesi + darka
► Guidë shoqëruese

Datat e nisjeve:

► 3-4 , 10-11, 17-18, 24-25 Prill
► 1-2, 8-9, 15-16 , 22-23, 29-30 Maj
► 5-6, 12-13, 19-20, 26-27 Qershor
► 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31 Korrik - 1 Gusht
► 7-8,14-15, 21-22, 28-29 Gusht
► 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 Shtator

5500 Lekë personi - HOTEL KOCIBELLI 4* (Qender te Korces)

► Bëni kërkesë për ofertë


Kontaktoni agjensinë në telefon 0686064077 ose dërgoni mesazh në..

►Telefon  ►Viber  ►WhatsApp  ►Instagram


PROGRAMI:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren  06:30.

Nisja nga Durresi ne oren 06:00.

Nisja nga Elbasani ne oren 07:00.

Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek “Teto Ollga”.  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Voskopoje . Dreka e lire me gatime tradicionale ne tavernat e zones . Me pas kthimi ne Korce .Vizite ne fabriken e prodhimit te birres , Birra Korca . Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Akomodohemi ne hotel Kocibelli . Darka do te konsumohet ne hotel. Mbremje e lire.

► Dita e dyte:

Pas mëngjesit në hotel nisemi drejt Qytetit të Leskovikut ku do të kalojmë përmes Qytetit të Ersekës. Vazhdimi i kalimit drejt Gërmenjit. Dreka në Farma Sotira në ajrin e paster dhe natyren e pa krahesueshme do të keni mundësi të provoni një drekë me ushqime tradicionale të zonës. Pas dreke vazhdimi i udhëtimit drejt Përmetit, qytetit të trëndafilave. Ndalesë rreth 2 orë në Banjat e Bënjes  dhe në qytetin e Përmetit. Vazhdojmë udhëtimin drejt Tiranës nëpermjet grykes së Këlcyrës. Ndalesa për pushim në Fier. Mbërritja në Tiranë në mbrëmje.

FUNDI I SHËRBIMIT TONË

►Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata,

► Bëni kërkesë për ofertë


Përfshihen

Sipas detajeve ne oferte


Nuk Përfshihen

Nuk përfshihen: 

  • Dreka
  • Biletat e hyrjeve ne birrari dhe muze
  • Anje gje qe nuk eshte e permendur si e tille ne program

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 6-11.99 VJEC 25%  ZBRITJE

• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1- 3 DITË PARA.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE 

► Bëni kërkesë për ofertë


Transport

Transporti me autobus /z/ Nisje në ► Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator